Bandaż Pyro-Safe DG-CR gr 1,5 mm szer. 1,1m, dł. 10mb kolor antracyt
Opis
Dane techniczne
| Kolor | Szary zewn., antracyt wewn. |
| Grubość nominalna | 1,5 mm |
| Masa powierzchniowa | 2.000 g/m2 |
| Temperatura aplikacji | + 5 °C – + 50 °C (< + 5 °C zmniejszenie giętkości) |
| Temperatura reakcji | od ok. 150 °C |
| Oddziaływanie | Brak wpływu na inne materiały budowlane, takie jak polietylen (PE) i polichlorek winylu (PVC) zgodnie z EOTA TR 024. |
| Metody aplikacji | • Standardowe narzędzia tnące (np. nożyczki lub nóż do cięcia tapet)
• Można malować dopuszczonymi do stosowania farbami na bazie dyspersji akrylowej, żywicy alkidowej, poliuretanowo-akrylowej i epoksydowej zgodnie z EOTA TR 024. |
| Kategoria użyteczności | Typ X zgodnie z EOTA TR024 |
| Przechowywanie | Przechowywać w suchych pomieszczeniach. Chronić przed ściśnięciem. |
| Informacje dot. bezpieczeństwa | Patrz karta charakterystyki |
| Deklaracja Właściwości
Użytkowych (DWU) nr |
01261125-PYRO-SAFE® DG-CR 1.5 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
