Opis
Dane techniczne
| Materiał wykonania | stal |
| Norma wykonania zaworu | EN ISO 14246:2014 / EN ISO 10297:2006 |
| Pojemność Butli | 20L |
| Norma wykonania butli | EN1964:1999 TUV SUD π0036 |
| Wysokość z zaworem i kołpakiem +/- 1cm | 95cm |
| Wysokość z zaworem bez kołpaka +/- 1cm | 90cm |
| Średnica | 20cm |
| Rodzaj Gazu | Hel |
| Gwint zaworu | 25E W21.8 1/14 |
| Ciśnienie próby | 315 bar |
| Ciśnienie robocze | 200 bar |
| Stopień napełnienia | 150 bar |
| Waga netto | 26,6kg |
| Data produkcji | 2025 |
| Data legalizacji do | 2034/2035 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kołpak ochronny |
| Osprzęt | Brak reduktora |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
