Apteczka ścienna Cederroth Mini First Aid Panel
Opis
Mała apteczka pierwszej pomocy Cederroth 191400 zawiera plaster tekstylny, plaster plastikowy oraz opatrunek uciskowy duży i mały. Podczas wyciągania plastra z Automatu odkleja się jego jedna część dzięki czemu plaster jest od razu gotowy do użycia.
Odpowiednia do mniejszych pomieszczeń jak biura, zakłady fryzjerskie itp. lub mniejszych pojazdów roboczych jak ciężarówki i furgonetki.
Cechy i zalety produktu:
- Czytelne kolorowe ilustracje instrukcje wydrukowane na opakowaniach
- Przejrzysty rozkład
- Solidna obudowa
- Dobrze wyposażona
- Łatwe uzupełnianie
Wyposażenie apteczki:
- 1 szt. - Duży zestaw do tamowania krwi 4-in-1
- 3 szt. - Mały zestaw do tamowania krwi 4-in-1
- 1 szt. - Automat na plastry Salvequick Cederroth zawiera: plastry testylne 40 szt (24szt. o wym. 72x19mmx i 16szt. o wym. 72x25mm) oraz plastikowe 45 szt (27 sztuk o wymiarze 72x19 mm i 18 sztuk o wymiarze 72x25 mm).
- 1 szt. - Klucz do wkładów uzupełniających
- 1 szt. - Szablon montażowy
Wymiary apteczki: 25 x 40 x 5 cm
Dane techniczne
| Norma wyposażenia | Brak |
| Wyposażenie | Tak |
| Znak CE | Tak |
| Skład wyposażenia | 1 szt. - Duży zestaw do tamowania krwi 4-in-1 3 szt. - Mały zestaw do tamowania krwi 4-in-1 1 szt. - Automat na plastry Salvequick Cederroth zawiera: plastry testylne 40 szt (24szt. o wym. 72x19mmx i 16szt. o wym. 72x25mm) oraz plastikowe 45 szt (27 sz |
| Spełnia wymogi Unii Europejskiej | Nie |
| Ważność wyposażenia | 5 lat |
| Zastosowanie | Biuro, Budowa, Przemysł, Szkoła |
| Materiał obudowy | Tworzywo |
| Szerokość | 25cm |
| Wysokość | 40cm |
| Głębokość | 5cm |
| Wyposażenie w ustnik do sztucznego oddychania | Nie |
| Wyposażenie w instrukcję udzielania I pomocy | Nie |
| Rodzaj zamknięcia | Pokrywy z tworzywa |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kołki montażowe w komplecie | Nie |
| Przenośna | Nie |
| Wodoodporna | Tak |
| Kraj produkcji | Szwecja |
| Możliwość wykonania loga firmy | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
