Butla 6kg Co2 + Przetoczka Sodastream QUICK CONNECT / TERRA
Opis
Przetoczka do różowych cylindrów z systemem Quick Connect Model ALFA-2 ze złączem PCP 8mm męskie.
Przetoczka wykonana z mosiądzu i stali nierdzewnej z wbudowaną blokadą butli w odpowietrznik oraz uszczelnieniami z PTFE.
Model ALFA to najnowszy model prztoczki dla butli różowych z systemem Quick Connect, w porównaniu do innych modeli na rynku jako jedyna jest wykonana z mosiądzu, nie aluminium. Jako jedyna na rynku posiada uszczelnienia z PTFE (policzterofluoroetylen) teflon który zachowuje swoje właściwości w zakresie temperatur od -200 do +200 stopni Celsjusza (podczas przetaczania dwutlenek węgla osiąga się temperaturę do -40 stopni Celsjusza). Przetoczka posiada blokadę butli w odpowietrzniku, co oznacza że, jest całkowicie bezpieczna dla amatora, nie wyjmiesz cylindra z przetoczki dopóki nie spuścisz ciemnienia z przetoczki (50 bar). Łącznik do butli również wykonany w całości z mosiądzu z uszczelką teflonową i szybkozłączką PCP 8mm ze stali nierdzewnej.
Dane Techniczne:
Złącze wejścia: Gwint W21,8 - szybkozłącze PCP 8mm
Złącze wyjścia: Quick Connect
Materiał: Mosiądz, Stal nierdzewna
Uszczelnienia: PTFE (w zestawie komplet zapasowych uszczelek)
Manometr: Tak
Model: ALFA
Kod produktu: ALFA-2
Zastosowanie:
Różowe cylindry z zaworem Quick Connect występujące w saturatorach do wody SodaStream modele:
- Duo,
- Art,
- Terra
Butle różowe nie wymajają wymiany zaworów na dwukierunkowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Materiał wykonania | stal |
| Norma wykonania zaworu | EN ISO 14246:2014 / EN ISO 10297:2006 |
| Pojemność Butli | 8 litrów |
| Norma wykonania butli | EN1964:1999 TUV SUD π0036 |
| Wysokość z zaworem i kołpakiem +/- 1cm | 84cm |
| Wysokość z zaworem bez kołpaka +/- 1cm | 78cm |
| Średnica | 14 cm |
| Rodzaj Gazu | Dwutlenek węgla Co2 |
| Gwint zaworu | 25E W21.8 1/14 |
| Ciśnienie próby | 315 bar |
| Ciśnienie robocze | 200 bar |
| Stopień napełnienia | 150 bar |
| Waga netto | 11 kg |
| Waga brutto | 18 kg |
| Data produkcji | 2024/2025 |
| Data legalizacji do | 2034/2035 |
| Zastosowanie | Browarnictwo / Spawanie MIG/MAG / Akwarystyka |
| Wyposażenie dodatkowe | Kołpak ochronny |
| Osprzęt | Brak reduktora |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
