Opis
Centrala steruje systemem oddymiania grawitacyjnego i napowietrzania
• zasilana napięciem 230V~, dostarcza napięcie 24V- do pozostałych urządzeń oddymiania
• wyposażona jest w akumulatory, które utrzymują centralę w stanie czuwania po zaniku napięcia przez 72h
| Parametry | mcr 0204 |
| napięcie zasilania | 230V~, 50Hz |
| moc znamionowa | 10VA |
| rezerwowe źródło zasilania | 2 x (12V, 2Ah) |
| liczba linii i grup | 1 |
| obciążalność wyjścia prądowego | 4A |
| zakres temperatury pracy | -10° ÷ 50° |
| stopień ochrony | IP 54 |
| wymiary obudowy [cm] | 25,5 x 18 x 10 |
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
