Chwytak/trzymacz elektromagnetyczny/elektrotrzymacz do drzwi ppoż. ścienny GTR 048000 A01
Opis
Chwytaki mają zastosowanie do drzwi przeciwpożarowych i bram przesuwnych, z możliwością wysterowania przez BMS przy zastosowaniu centrali zamknięć przeciwpożarowych.
GTR 048000 A01 - Chwytak elektromagnetyczny drzwiowy - 24 V DC, siła: 400 N / 62 mA
Przystosowany do montażu naściennego. Dostarczany jest w komplecie ze zworą.
Dane techniczne:
Zasilanie: 24 V DC
» Prąd: 66 mA
» Siła chwytu: 400 N
» Moc znamionowa: 1,6 W
» Wymiary: 55x55x33mm
Dane techniczne
| Rodzaj montażu | Ścienny |
| Napięcie zasilania | 24VDC |
| Siła trzymania | 400N (40kg) |
| Tryb pracy | ciągły |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary trzymacza | 55 x 55 x 33 mm |
| Materiał wykonania obudowy | Obudowa z tworzywa |
| Wyzwalacz | Tak |
| Prąd pobierany | 66mA |
| Wyposażenie | W zestawie ze zworą kątową. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
