Chwytak/trzymacz elektromagnetyczny/elektrotrzymacz do drzwi ppoż. uniwersalny GTR 048000 A10
Opis
Chwytaki mają zastosowanie do drzwi przeciwpożarowych i bram przesuwnych, z możliwością wysterowania przez BMS przy zastosowaniu centrali zamknięć przeciwpożarowych.
GTR 048000 A10 - Chwytak elektromagnetyczny drzwiowy łamany - 24 V DC, siła: 400 N / 67 mA
Przystosowany do montażu ściennego lub podłogowego. Dostarczany jest w komplecie ze zworą kątową. Ma wbudowany przycisk zwalniający. Posiada zabezpieczenie niewłaściwej polaryzacji oraz przeciwzwarciowe.
Dane techniczne:
Zasilanie: 24 V DC
» Prąd: 67 mA
» Siła chwytu: 400 N
» Moc znamionowa: 1,6 W
» Stopień ochrony: IP 42
» Przestawna głowica chwytaka
» Wymiary: 90x80 mm podstawa, 150/175 mm wersja łamana / prosta
Dane techniczne
| Rodzaj montażu | Ścienny lub podłogowy |
| Napięcie zasilania | 24VDC |
| Siła trzymania | 400N (40kg) |
| Tryb pracy | ciągły |
| Kolor | Stal i czarna obudowa |
| Wymiary trzymacza | Wymiar podstawy: 90x80mm, wysokość: 150,175mm |
| Materiał wykonania obudowy | Stal + obudowa z tworzywa |
| Wyzwalacz | Tak |
| Prąd pobierany | 67mA |
| Wyposażenie | W zestawie ze zworą kątową. Wbudowany przycisk zwalniający. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
