Chwytak/trzymacz elektromagnetyczny/elektrotrzymacz do drzwi ppoż. uniwersalny GTR 063000 A10
Opis
Chwytaki mają zastosowanie do drzwi przeciwpożarowych i bram przesuwnych, z możliwością wysterowania przez BMS przy zastosowaniu centrali zamknięć przeciwpożarowych.
GTR 063000 A10 - Chwytak elektromagnetyczny drzwiowy łamany - 24 V DC, siła: 850 N / 75 mA
Przystosowany do montażu ściennego lub podłogowego. Dostarczany jest w komplecie ze zworą kątową. Ma wbudowany przycisk zwalniający. Posiada zabezpieczenie niewłaściwej polaryzacji oraz przeciwzwarciowe.
Dane techniczne:
Zasilanie: 24 V DC
» Prąd: 92 mA
» Siła chwytu: 850 N
» Moc znamionowa: 2,2 W
» Stopień ochrony: IP 42
» Przestawna głowica chwytaka
» Wymiary: 90x80 mm podstawa, 150/175 mm wersja łamana / prosta
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj montażu | Ścienny lub podłogowy |
| Napięcie zasilania | 24VDC |
| Siła trzymania | 850N (85kg) |
| Tryb pracy | ciągły |
| Kolor | Stal i czarna obudowa |
| Wymiary trzymacza | 90 x 80 x 180 mm (prosty) 90 x 80 x 160 mm (złożony) |
| Materiał wykonania obudowy | Stal + obudowa z tworzywa |
| Wyzwalacz | Tak |
| Prąd pobierany | 75mA |
| Wyposażenie | W zestawie ze zworą kątową. Wbudowany przycisk zwalniający. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
