Cloe stalowa szafka na gaśnice 9-12kg z oknem i zamkiem magnetycznym
Opis
STALOWA SZAFA NA GAŚNICE 9-12KG Z OKNEM REWIZYJNYM
Szafa Cloe jest wyposażona w zatrzask magnetyczny, a pokrywa jest przystosowana do plomb zabezpieczających.
Montaż ścienny lub wolnostojący.
- WYKOŃCZENIE: stal malowana proszkowo na kolor czerwony - RAL 3000
- OKNO: przyciemniane okno z możliwością rozbicia
- GRUBOŚĆ STALI: 0,6 mm
- SYSTEM ZAMYKANIA: magnetyczny
- PROCES PRODUKCJI: cięcie laserowe, gięcie, nitowanie
- WAGA: 5,6kg
- Wymiary zewnętrzne: szer. 325 mm, wys. 802 mm, gł. 250 mm
- Wymiar okna 180X180 (mm)
- Kolor czerwony RAL 3000
Dane techniczne
| Wysokość | 802 mm |
| Szerokość | 325 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Materiał wykonania | STAL malowana proszkowo |
| Kolor | Czerwony - RAL3000 |
| Pasuje do gaśnic | 9-12 kg |
| Rodzaj zamknięcia | Zatrzask magnetyczny |
| Rodzaj montażu na ścianie | Natynkowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
