Defibrylator AED Ratunkowe Samaritan PAD 360 P - w pełni zautomatyzowany
Opis
Parametry
Dane techniczne
| Wyposażenie | Defibrylator, 1 x Moduł PAD-PAK - elektrody samoprzylepne ze zintegrowaną baterią (dla dorosłych), torba transportowa, instrukcja obsługi, pełen zestaw ratunkowy składający się z maski CPR, folii życia, 4 szt. rękawic jednorazowych, nożyc ratowniczych, ga |
| Kolor | Szary i niebieski |
| Wymiary | 20 x 18,4 x 4,8 cm |
| Bateria | Zastosowano specjalny pakiet, w którym bateria została zintegrowana z elektrodami |
| Przechowywanie danych | Zapis danych i zdarzeń EKG |
| Energia | Dzieci 50J / dorośli: 150-200J |
| Autotest | Cotygodniowo sprawdzając przygotowanie systemów do działania |
| Potwierdzone bezpieczeństwo defibrylacji na mokrych i metalowych powierzchniach | Tak |
| Język | Polski |
| Długość kabla | 1m |
| Okres ważności elektrod | 4 lata |
| Tryb pracy | Automatyczny |
| Czas od zakończenia RKO do gotowości do wyładowania | 8 - 12 s |
| Czy AED zapewnia instrukcje RKO? | Komendy głosowe, Wizualizacja na wyświetlaczu, Metronom |
| Alarm dźwiękowy, jeśli nie jest gotowy do użycia? | Nie, jedynie migający wskaźnik w kolorze zielonym |
| Panel graficzny - wyświetlacz | Brak, |
| Temperatura pracy | 0º – 50º C |
| Upadek | Wytrzymuje upadek z wysokości 1 m na dowolną krawędź, narożnik lub powierzchnię |
| Funkcja treningowa | Nie |
| Długość zapisu | 90min zapisu EKG |
| Szczelność | IP56 |
| Waga | 1,1KG |
| Gwarancja | 8 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
