Defibrylator AED Vivest X3 (z wyświetlaczem LCD)
Opis
Debrylatory ViVest
zostały zaprojektowane z myślą o mobilności, wytrzymałości, prostocie obsługi oraz niezawodności. Każdy model przeszedł niezależne testy potwierdzające spełnianie najwyższych standardów. Nowoczesne technologie i funkcje zastosowane w debrylatorach ViVest skutecznie wspierają ratowanie życia i gwarantują gotowość w sytuacjach nagłego zatrzymania krążenia (NZK).
Prosta obsługa, jasne wskazówki
Pięciocalowy, kolorowy ekran LCD w czytelny sposób prowadzi użytkownika, pokazując, co i jak należy wykonać. Dodatkowo, głośne głosowe instrukcje debrylatora PowerBeat X3 zapewniają szybkie, skuteczne i bezpieczne przygotowanie do działań ratunkowych w warunkach przedszpitalnych oraz gwarantują prawidłowe wykonanie podstawowych czynności resuscytacyjnych. Urządzenie jest szczególnie przyjazne dla osób niedowidzących oraz niedosłyszących.
Niezawodność na najwyższym poziomie
Debrylator poddawany jest codziennym automatycznym testom, jest odporny na upadki z wysokości 1,5 metra oraz posiada klasę ochrony IP55 i nie wymaga stosowania dodatkowego etui. Duży, wyraźnie oznakowany przycisk który miga wyłącznie wtedy, gdy urządzenie jest gotowe do debrylacji, pozwala na szybkie i pewne wywołanie wstrząsu ratunkowego
Gotowość do użycia
Dzięki możliwości łączności zdalnej za pomocą systemu CardiLink, wszystkie debrylatory mogą być monitorowane na bieżąco, co gwarantuje ich stałą gotowość do użycia.
SPECYFIKACJA (najważniejsze informacje)
| Energia wyjściowa | Dorośli – 150 J przy 50 Ω Dzieci – 50 J przy 50 Ω (standardowe zastosowanie) |
| Przerwa w RKO | 7 sekund |
| Wyświetlacz LCD |
wyświetla animacje i komunikaty tekstowe dodatkowo wyświetla: |
| Głośnik | wydaje komendy głosowe i sygnały dźwiękowe |
| TEST Automatyczny |
okresowe autotesty: |
| TEST MANUALNY | autotest po zainstalowaniu baterii autotest po włączeniu urządzenie autotest serwisowy |
| Rodzaj baterii | 12V DC 3,0Ah LiMnO2, jednorazowa |
| Wydajność | 200 (+/-10) wyładowań (150 J) w przypadku nowej baterii lub 8 godzin pracy w temperaturze pokojowej |
| Przydatność | przynajmniej 5 lat od daty instalacji, jeżeli bateria jest przechowywana zgodnie z instrukcją |
| Gwarancja | 8 lat |
| Elektrody uniwersalne | całkowita długość kabla: 110 cm (wewnątrz opakowania: 90 cm, na zewnątrz: 20 cm) |
| Przydatność elektrod | do 60 miesięcy |
| Uszczelnianie | IP55 |
| Praca w sytuacji nagłej | -20°C do 50°C |
| Temp. magazynowania | 5°C do 50°C |
| Wymiary | 209mm x 232mm x 59mm |
| Waga | 1,5kg (z baterią i elektrodami) |
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
