Drzwi ppoż. EI30 ECONOMY RAL7016 (antracyt) i RAL9010 (białe)
Opis
Mocne drzwi stalowe DOMOFERM ECONOMY LF531 zapewnią niezbędną ochronę przeciwpożarową w technicznych częściach budynku użyteczności publicznej oraz produkcyjno-magazynowych, takich jak kotłownie lub pomieszczenia techniczne. Mogą być stosowane jako przegroda wewnętrzna.
OPIS:
Odporność ogniowa: - EI30
Dymoszczelne - EIS30 (przy zastosowaniu dodatkowej uszczelki opadającej)
Typ drzwi: wewnętrzne / zewnętrzne (przy zastosowaniu dodatkowej uszczelki opadającej)
Kierunek: otwierania: uniwersalne
Wymiar w świetle ościeżnicy: 80'- 800mm; 90'- 930mm; 100'- 1000mm
Wymiar w świetle muru: 80'- 890mm; 90'- 1020mm; 100'- 1090mm
Kolorystyka: RAL 7016 / RAL 9010
Powłoka: malowane proszkowo
Wyposażenie standardowe drzwi przeciwpożarowych EI30:
- ościeżnica narożnikowa ze stali ocynkowanej gr. 2mm,
- skrzydło o gr. 52mm z blachy ocynkowanej 0,75mm
- wypełnienie: wełna mineralna,
- uszczelka przeciwpożarowa pęczniejąca,
- zamek zapadkowo-ryglowy przystosowany do montażu wkładki PZ,
- wkładka budowlana z kluczem,
- okucie klamka-klamka antyzaczepowa U-FORM, szyld krótki prostokątny, tworzywo czarne,
- dwa zawiasy typu Genius LHA z regulacją wysokości +/- 3mm w tym jeden samozamykający,
- jeden punkt wyważeniowy.
Oferowane drzwi dostępne są w kolorze RAL 7016 oraz RAL 9010, istnieje jednak możliwość ich przemalowania na dowolny kolor z palety RAL za dodatkową opłatą (na zapytanie)
Opis drzwi przeciwpożarowych EI30:
SKRZYDŁO:
▪ Grubość skrzydła 52 mm, grubość blachy ocynkowanej 0,75 mm
▪ Wypełnienie: wełna mineralna
▪ 4-stronna cienka przylga
▪ Skrzydło lakierowane w kolorze RAL 7016 - antracyt lub RAL 9010 - biały
▪ Skrzydło przygotowane do montażu okuć, nawiercone
OKUCIA:
▪ Zamek zapadkowo-ryglowy przystosowany do montażu wkładki PZ
▪ Okucie klamka-klamka U-FORM, szyld krótki prostokątny, tworzywo czarne
▪ 2 zawiasy typu Genius LHA z regulacją wysokości +/- 3 mm w tym jeden samozamykający
OŚCIEŻNICA:
▪ Ościeżnice wykonane ze stali ocynkowanej gr. 2 mm
▪ Ościeżnica lakierowana w kolorze RAL 7016 - antracyt lub RAL 9010 -bialy
▪ Uszczelka przymykowa C535FH / C540FH w kolorze czarnym (luzem)
Dane techniczne
| Dostępne standardowe rozmiary drzwi | 80', 90', 100' |
| Odporność ogniowa | EI30 |
| Dymoszczelność | TAK (przy zastosowaniu dodatkowej uszczelki opadającej) |
| Kolor | lakierowanie RAL7016 – antracyt oraz RAL 9010 - biały |
| Do stosowania na zewnątrz | TAK (przy zastosowaniu dodatkowej uszczelki opadającej) |
| Współczynnik przewodzenia ciepła | 1,3W/m2K (przy zastosowaniu dodatkowej uszczelki opadajacej) |
| Drzwi można montować w przegrodach | Ściany murowane z cegły pełnej gr.≥10cm lub betonowe gr.≥10cm lub z betonu komórkowego gr.≥12cm, a przypadku drzwi w wymogiem dymoszczelności (bez EI) dodatkowo w ścianach szkieletowych z G-K gr.≥10cm |
| Uwagi montażowe | Ościeżnicę można wypełnić opcjonalnie wełną mineralną, pianką ppoż. typ 806, zaprawą cementowo-wapienną lub pozostawić bez wypełnienia (w otworze montażowym idealnie dopasowanym) |
| Szerokość otworu montażowego | 80'- 890mm; 90'- 1020mm; 100'-1090mm |
| Szerokość drzwi w świetle ościeżnicy | 80'- 800mm; 90'- 930mm; 100'-1000mm |
| Wysokość w świetle ościeżnicy/przejścia i wysokość otworu montażowego | Wys. w świetle ościeżnicy 200cm, wysokość otworu montażowego - 204,5cm |
| Typ ościeżnicy | Stalowa ocynkowana narożnikowa - profil P375M |
| Grubość blachy ościeżnicy | 2 mm |
| Grubość blachy skrzydła | 0,75mm |
| Kierunek otwierania | rewersyjny |
| Wypełnienie skrzydła | Wełna mineralna o gęstości 120 kg/m3 lub 150 kg/m3 lub 160 kg/m3 |
| Grubość skrzydła | 52mm |
| Akustyka | 37dB (przy zastosowaniu dodatkowej uszczelki opadającej) |
| Ilość punktów antywyważeniowych | 1 |
| Klasa wymagań wytrzymałości mechanicznej | 3 klasa wymagań wytrzymałości mechanicznej |
| Próg drzwi | bezprogowe |
| Zawiasy - opis: | Dwa zawiasy dwuczęściowe, w tym jeden samozamykacy, linia zawiasowa 13,6cm od górnej i dolnej krawędzi |
| Zamek - opis: | Zamek uniwersalny z wkładką budowlaną (wkładka patentowa PZ we własnym zakresie) |
| Klamka - opis: | Antyzaczepowa z tworzywa z rdzeniem stalowym w kolorze czarnym |
| Ciężar skrzydła | 30 kg/m2 |
| Dokumentacja | Deklaracja Własności Użytkowych (DWU) |
| Producent | DOMOFERM |
| Kraj produkcji | Austria |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
