Drzwi techniczne stalowe zewnętrzne ECOUNI EU401
Opis
ECOUNI EU401
Drzwi techniczne stalowe zewnętrzne | 41 mm | 1-skrzydłowe | gruba przylga
Drzwi ECOUNI są idealnym rozwiązaniem jako drzwi wejściowe do pomieszczeń gospodarczych,
garażu, piwnic, warsztatów. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie jakości oraz
przystępnej ceny. Standardowa konstrukcja oraz grubość skrzydła ułatwiają dopasowanie
i montaż. Możliwość zamontowania dwóch kratek wentylacyjnych (na dole i górze skrzydła)
pozwala spełnić najbardziej restrykcyjne wymagania w zakresie przepływu powietrza w tego
typu pomieszczeniach.
DOSTĘPNOŚĆ DRZWI ECOUNI EU401:
▪ BIAŁY RAL9010
"80","90": 3-5 dni
"70","100": na zapytanie
▪ ANTRACYT RAL7016
"70","80","90","100": 3-5 dni
▪ BRĄZ RAL8017
"70","80","90","100": na zapytanie

Skrzydło:
▪ Grubość skrzydła 41 mm
▪ Grubość blachy ocynkowanej 0,45 mm
▪ Wypełnienie stabilizujące: płyta termoizolacyjna z polistyrenu ekspandowanego EPS lub bez oznakowania
▪ 3-stronna gruba przylga, skrzydło z możliwością skracania od 20 mm do 70 mm
▪ Skrzydło gruntowane metodą natryskową w kolorze: biały RAL9010, antracyt RAL7016, brąz RAL8017
▪ Skrzydło bez nawiercania pod dostarczaną klamkę (możliwość montażu rozet)
Okucia:
▪ Zamek zapadkowo-ryglowy przystosowany do montażu wkładki patentowej
▪ Okucie klamka-klamka U-FORM, szyld krótki prostokątny, tworzywo sztuczne w kolorze czarnym
▪ 2 zawiasy dwuczęściowe, wkręcane, ocynk galwaniczny, śr. zawiasu 13,5 mm
▪ W standardzie tymczasowa wkładka budowlana na klucz pokojowy
▪ Opcjonalnie: wkładka patentowa – dł. 62 mm (26 mm / 36 mm)
Ościeżnica:
▪ Ościeżnica składana w narożnikach, wykonana ze stali ocynkowanej gr. 1,1 mm
▪ Ościeżnica gruntowana metodą natryskową w kolorze skrzydła
▪ Uszczelka przymykowa U001 w kolorze czarnym (luzem)
▪ Próg techniczny ze stali ocynkowanej
▪ Opcjonalnie: próg użytkowy aluminiowy z uszczelką (należy zamawiać dla danej szerokości drzwi)


Dodatkowe wyposażenia i akcesoria (na zapytanie):
▪ Kratka wentylacyjna (możliwość montażu na dole i/lub górze skrzydła
▪ Próg użytkowy aluminiowy BA001 z uszczelką
▪ Wkładka cylindryczna dł. 62 (26/36mm)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dostępne standardowe rozmiary drzwi | „70”, „80”, „90”, „100” |
| Odporność ogniowa | Brak |
| Dymoszczelność | Nie |
| Kolor | RAL9010, RAL7016, RAL8017 |
| Do stosowania na zewnątrz | TAK |
| Współczynnik przewodzenia ciepła | U=1,9 W/m2K (opcjonalnie) |
| Drzwi można montować w przegrodach | Brak wymagań |
| Uwagi montażowe | Dokładnie wypełnij zaprawą cementową lub pianą montażową przestrzeń pomiędzy ścianą a ościeżnicą. |
| Szerokość otworu montażowego | „70” - 741mm, „80” - 841mm, „90” - 941mm, „100” - 1041mm |
| Szerokość drzwi w świetle ościeżnicy | „70” - 695mm, „80” - 795m, „90” - 895m, „100” - 995m |
| Szerokość drzwi w świetle przejścia | „70” - 695mm, „80” - 795m, „90” - 895m, „100” - 995m |
| Wysokość w świetle ościeżnicy/przejścia i wysokość otworu montażowego | Wys. w świetle ościeżnicy 2010mm, wysokość otworu montażowego - 2035mm |
| Typ ościeżnicy | Stalowa ocynkowana narożnikowa |
| Grubość blachy ościeżnicy | 1,1 mm |
| Grubość blachy skrzydła | 0,41mm |
| Kierunek otwierania | Prawe lub lewe - do wyboru |
| Wypełnienie skrzydła | Płyta termoizolacyjna z polistyrenu ekspandowanego EPS |
| Grubość skrzydła | 41 mm |
| Akustyka | BRAK |
| Klasa wymagań wytrzymałości mechanicznej | Brak |
| Próg drzwi | Do wyboru |
| Zawiasy - opis: | 2 zawiasy dwuczęściowe, wkręcane, ocynk galwaniczny |
| Zamek - opis: | Zamek zapadkowo-ryglowy przystosowany do montażu wkładki PZ (wkładka patentowa - opcjonalnie) |
| Klamka - opis: | Klamka U-FORM, szyld krótki prostokątny, tworzywo czarne |
| Producent | DOMOFERM |
| Kraj produkcji | Producent na terenie UE |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
