Gaśnica proszkowa 12kg D z nabojem, Typ: P12M Gloria
Opis
Gaśnica proszkowa 12 kg z nabojem przeznaczona do gaszenia pożarów grup:

Grupa D - pożary metali (gaszenie aluminium, magnezu, potasu, sodu, litu, wodorku sodowego, trietyloglinu, metylanu potasu, wzbogaconego uranu w postaci wiórów lub kawałków tłoczonych)
Gaśnica P12 M – precyzyjne i skuteczne rozwiązanie w sytuacji zagrożenia.
PRZEZNACZENIE
Dzięki specjalnemu środkowi gaśniczemu model P 12 M to idealne rozwiązanie do walki z pożarami grupy D.
KONSTRUKCJA I PODSTAWOWE CECHY
- Gotowa do użycia po otworzeniu zaworu naboju CO2
- Pistolet pozwala dozować ilość środka gaśniczego
- Wygodny, długi aplikator to pewność, że strumień środka gaśniczego zostanie skierowany w odpowiednie miejsce przy zachowaniu bezpiecznej odległości
- Zbiornik wykonany z wysokiej jakości stali
- Lakier odporny na warunki atmosferyczne i promienie UV dzięki zastosowaniu żywicy poliestrowej
- Korpus zaworu wykonany z mosiądzu
- Stabilny dolny pierścień chroniący przed uszkodzeniami i zapewniający wysoką stabilność
- Wygodny ergonomiczny uchwyt
BEZPIECZEŃSTWO
Gaśnica posiada wszelkie niezbędne dopuszczenia i certyfikaty.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Certyfikat/ Norma | Certificate of conformity - powders for class D fires MPA Dresden |
| Legalizacja/przegląd techniczny | Przegląd techniczny należy wykonać 1 rok po dacie zakupu |
| Grupa pożarów | D |
| Rodzaj środka gaśniczego | Proszek gaśniczy |
| Nazwa środka gaśniczego | Favorit M |
| Masa środka gaśniczego/pojemność | 12kg |
| Kolor | Czerwony |
| Skuteczność gaśnicza | D |
| Zastosowanie | Wszędzie gdzie występują metale palne |
| Dopuszczalne napięcie gaszonych urządzeń | 1kV |
| Gwarancja | 3 lata |
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Średnica zbiornika | 19cm |
| Masa całkowita | 21kg |
| Wysokość całkowita | 86cm |
| Opakowanie fabryczne | Brak |
| Termin ważności zbiornika | Zbiornik nie podlega badaniom UDT |
| Zakres temperatur działania | -30°C ~ +60°C |
| Czynnik roboczy | CO2 |
| Średni czas działania | 35s |
| Gaśnicę można postawić | Tak |
| Zasięg wyrzutu środka gaśniczego | 0,3-0,4 m |
| Możliwość wielokrotnego napełniania | Tak |
| Podstawa w komplecie | Tak |
| Wyposażona w wąż | Tak |
| Wyposażenie w manometr | Nie |
| Wieszak w komplecie | Nie |
| Zbiornik - materiał wykonania | Stal |
| Plomba - materiał | Metal |
| Głowica - materiał wykonania | Mosiądz |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
