Opis
Opis:
-50 kg środka gaśniczego
-zbiornik stalowy głęboko tłoczony, pokryty trwałą powłoką lakierniczą;
-wskaźnik ciśnienia umożliwiający stałą kontrolę ciśnienia gaśnicy;
-dozowanie emisji środka gaśniczego poprzez zastosowanie zaworu szybkootwieralnego umożliwiającego czasowe przerwanie wypływu środka gaśniczego;
-zawór wyposażony w bezpiecznik przeciążeniowy;
-5 metrowy wąż gumowy zakończony prądownicą, ułatwiający odpowiednie kierowanie strugą środka gaśniczego;
-poręczny wózek umożliwiający łatwy i szybki transport urządzenia;
Skuteczność gaśnicza: A IIIB C
Waga środka gaśniczego: 50kg
Maks. napięcie gaszonego urządzeń: 245 kV
Zastosowanie:
Gaśnice przewoźne AP-50x ABC znajdują szczególne zastosowanie na stacjach benzynowych, w dużych zakładach przemysłowych, zakładach papierniczych, tworzyw sztucznych i włókienniczych, tartakach, fabrykach mebli itp.
Cechy produktu:
- Łatwa i ergonomiczna w obsłudze.
- Szybka i skuteczna w gaszeniu.
- Zawór odcinający ze wskaźnikiem ciśnienia ułatwia kontrolę gaśnicy.
- Konstrukcja prądownicy umożliwiająca czasowe przerwanie gaszenia.
- Zawór wyposażony w bezpiecznik ciśnieniowy.
- Możliwość wielokrotnego napełniania.
- Zbiornik stalowy głęboko tłoczony, pokryty farbą poliestrową odporną na promienie UV.
- 5 metrowy wąż gumowy zakończony prądownicą, ułatwiający odpowiednie kierowanie strugą środka gaśniczego.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | KZWM Ogniochron |
| Certyfikat/ Norma | Świadectwo dopuszczenia CNBOP Nr 3201/2018 |
| Legalizacja/przegląd techniczny | Rejestracja w UDT i założenie książki dozorowej (decyzja na użytkowanie na 20 lat), oględziny zewnętrzne co 12 miesięcy (przeprowadzane przez autoryzowane zakłady serwisowe), oględziny wewnętrzne i zewnętrzne co 5 lat (przeprowadzane przez autoryzowane |
| Grupa pożarów | ABC |
| Rodzaj środka gaśniczego | Proszek gaśniczy |
| Nazwa środka gaśniczego | FUREX ABC STANDARD |
| Masa środka gaśniczego/pojemność | 50kg |
| Kolor | Czerwony |
| Skuteczność gaśnicza | A IIIB C |
| Zastosowanie | Stacje paliw, duże zakłady przemysłowe, tartaki |
| Dopuszczalne napięcie gaszonych urządzeń | 1kV |
| Gwarancja | 3 lata |
| Kraj produkcji | Polska |
| Masa całkowita | 85kg |
| Wysokość całkowita | 110cm |
| Opakowanie fabryczne | Brak |
| Termin ważności zbiornika | Po 20 latach badanie wytrzymałościowe w UDT |
| Zakres temperatur działania | -30°C ~ +60°C |
| Termin ważności proszku gaśniczego | 5 lat |
| Czynnik roboczy | Azot |
| Gaśnicę można postawić | Tak |
| Ciśnienie robocze | 16 bar |
| Ciśnienie próbne zbiornika | 31 bar |
| Możliwość wielokrotnego napełniania | Tak |
| Wyposażona w wąż | Tak |
| Wyposażenie w manometr | Tak |
| Zbiornik - materiał wykonania | Stal |
| Głowica - materiał wykonania | Mosiądz |
| Zawleczka - materiał wykonania | Stal |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
