Hydrant wewnętrzny DN 25 z wężem półsztywnym i miejscem na gaśnicę z boku Boxmet Ltd
Opis

SKŁAD HYDRANTU:
- szafka hydrantowa do zawieszenia na ścianie lub zabudowy we wnęce,
- zwijadło z wężem półsztywnym ø25 i długości 20mb lub 30 mb,
- zawór hydrantowy mosiężny ø25;
- prądownica ø25;
- instrukcja obsługi
- oznakowanie "Hydrant wewnętrzny" oraz "Gaśnica", deklaracja zgodności i gwarancja.
Hydrant to urządzenie, które umożliwia bezpośredni pobór wody z głównych przewodów sieci wodociągowej.
Hydranty wewnętrzne występują w wersji natynkowej lub podtynkowej. Szafa malowana jest farbą proszkową w kolorze czerwonym RAL3000 lub białym RAL9010 jako standard.
Każda szafa hydrantowa zamykana jest na zamek Patent, który jest wpuszczanym zamkiem cylindrycznym wyposażonym w dwa kluczyki. Na płycie drzwiowej za hartowaną szybką szklaną o grubości 1 mm znajduje się jeden z kluczyków (zapasowy). Zastosowana szybka spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Na zewnętrznej stronie płyty drzwiowej szafki hydrantowej umieszczony jest znak bezpieczeństwa „Hydrant wewnętrzny” oraz "Gaśnica" oraz numer certyfikatu zgodności. W górnej części wewnętrznej strony płyty drzwiowej umieszczona jest instrukcja obsługi hydrantu.
Hydrant występuje w wykonaniu uniwersalnym tzn. miejsce na gaśnice po lewe lub po prawej stronie. Otwory przyłączeniowe są zaślepione i umożliwiają podłączenie z instalacji 1' lub 2'' - sześć otworów z boku, z tyłu, z góry.
Przy składaniu zamówienia należy określić kolor: czerwony lub biały, model wnękowy lub zawieszany oraz długość węża 20 lub 30 mb.
ZGODNOŚĆ Z NORMAMI:
-PN-EN 671-1;
-Certyfikat zgodności wydany przez CNBOP.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Norma/Certyfikat | CNBOP Certyfikat Zgodności EC 1438/CPD/0031 |
| Kolor szafki | Czerwony RAL3000 lub biały RAL9016 (kolory standardowe do wyboru), |
| Szerokość szafki | 82cm |
| Wysokość szafki | 65cm |
| Głębokość szafki | 25cm |
| Sposób montażu szafki | Nadtynkowy lub wnękowy (z ramką maskującą w komplecie) - do wyboru |
| Miejsce na gaśnice | Obok zwijadła |
| Wydajność | Przy ciśnieniu 0,2MPa - ok.59l/min, przy ciśnieniu 0,4MPa - ok.84l/min, przy ciśnieniu 0,6MPa - ok.102l/min, |
| Ciśnienia pracy | Od 0,2 do 1,2 MPa |
| Średnica węża hydrantowego | 1'' |
| Długość węża hydrantowego | 20mb lub 30mb - do wyboru |
| Kolor węża hydrantowego | Czerwony |
| Materiał z którego wykonana jest szafka | Blacha stalowa |
| Malowanie szafki i zabezpieczenie antykorozyjne | Malowanie proszkowe |
| Wyposażenie w system "zbij szybkę" | Tak |
| Rodzaj zamka | Patent |
| Wersja prawa czy lewa | Wersja uniwersalna, szafkę można przekręcić |
| Drzwi pełne | Tak |
| Prądownica | Regulowana DN25 |
| Zwijadło wychylne? | Tak |
| Średnica zwijadła | 47cm dla węża 20mb i 55,5cm dla węża 30mb |
| Kolor zwijadła | Czerwony |
| Zawór hydrantowy | DN25 mosiężny |
| Otwory przyłączeniowe | Zaślepione otwory przyłączeniowe fi72 umożliwiają podłączenie do instalacji zasilającej 1” i 2”. Dwa otwory z boku. |
| Kolor węża łączącego | Czerwony |
| Długość węża łączącego | 0,9m |
| Współczynnik K | 42 |
| Kąt otwarcia drzwi szafki | Co najmniej 170st |
| W komplecie: | Znak bezpieczeństwa “Hydrant wewnętrzny” i "Gaśnica", instrukcja obsługi, instrukcja montażu, tabliczka znamionowa, deklaracja zgodności producenta, karta gwarancyjna. Gaśnicy nie ma w komplecie. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
