Hydrant wewnętrzny DN25 BOCZNY z miejscem na gaśnicę pod spodem Boxmet
Opis

WERSJA WYKONANIA - podejście zaworu od góry (zaślepiony otwór), drzwi otwierane na prawą stronę
SKŁAD HYDRANTU:
- szafka hydrantowa do zawieszenia na ścianie lub zabudowy we wnęce; drzwi pełne ze blachy stalowej malowanej proszkowo,
- zwijadło z wężem półsztywnym ø25 i długości 20mb lub 30 mb; bęben stały;
- mosiężny zawór hydrantowy ø25;
- prądownica ø25;
- instrukcja obsługi;
- oznakowanie "Hydrant wewnętrzny" i "Gaśnica"
- w komplecie nie ma gaśnicy.
Hydranty wewnętrzne występują w wersji natynkowej lub podtynkowej.
Szafa malowana jest farbą proszkową epoksydowo-poliestrową w kolorze czerwonym RAL3000 lub białym RAL9016 jako standard.
Każda szafa hydrantowa zamykana jest na zamek Patent, który jest wpuszczanym zamkiem cylindrycznym wyposażonym w dwa kluczyki. Na płycie drzwiowej za hartowaną szybką szklaną o grubości 1 mm znajduje się jeden z kluczyków (zapasowy) - system "zbij szybkę". Zastosowana szybka spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Na zewnętrznej stronie płyty drzwiowej szafki hydrantowej umieszczony jest znak bezpieczeństwa „Hydrant wewnętrzny” oraz "Gaśnica" zgodnie z obowiązującą oraz numer certyfikatu zgodności. W wewnętrznej części strony płyty drzwiowej umieszczona jest instrukcja obsługi hydrantu.
Przy składaniu zamówienia należy podać: kolor czerwony lub biały, długość węża 20 lub 30 mb oraz wersję montażu wnękową lub zawieszaną.
ZGODNOŚĆ Z NORMAMI:
-PN-EN 671-1;
-Certyfikat zgodności wydany przez CNBOP.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Norma/Certyfikat | CNBOP Certyfikat Zgodności EC 1438/CPD/0030 |
| Kolor szafki | Czerwony RAL3000 lub biały RAL9016 (kolory standardowe do wyboru), |
| Szerokość szafki | 29cm |
| Wysokość szafki | 90cm |
| Głębokość szafki | 60cm |
| Sposób montażu szafki | Nadtynkowy lub wnękowy (z ramką maskującą w komplecie) - do wyboru |
| Miejsce na gaśnice | Pod zwijadłem |
| Wydajność | Przy ciśnieniu 0,2MPa - ok.59l/min, przy ciśnieniu 0,4MPa - ok.84l/min, przy ciśnieniu 0,6MPa - ok.102l/min, |
| Ciśnienia pracy | Od 0,2 do 1,2 MPa |
| Średnica węża hydrantowego | 1'' |
| Długość węża hydrantowego | 20mb lub 30mb - do wyboru |
| Kolor węża hydrantowego | Czerwony |
| Materiał z którego wykonana jest szafka | Blacha czarna |
| Malowanie szafki i zabezpieczenie antykorozyjne | Malowanie proszkowe |
| Wyposażenie w system "zbij szybkę" | Tak |
| Rodzaj zamka | Patent |
| Wersja prawa czy lewa | Prawy |
| Drzwi pełne | Tak |
| Prądownica | Regulowana DN25 |
| Zwijadło wychylne? | Nie |
| Średnica zwijadła | 47cm dla węża 20mb i 55,5cm dla węża 30mb |
| Kolor zwijadła | Czerwony |
| Zawór hydrantowy | DN25 mosiężny |
| Otwory przyłączeniowe | Doprowadzenie górne |
| Kolor węża łączącego | Czerwony |
| Długość węża łączącego | 1,2m |
| Współczynnik K | 42 |
| Kąt otwarcia drzwi szafki | Co najmniej 170st |
| W komplecie: | Znak bezpieczeństwa “Hydrant wewnętrzny” i "Gaśnica", instrukcja obsługi, instrukcja montażu, tabliczka znamionowa, deklaracja zgodności producenta, karta gwarancyjna. Gaśnicy nie ma w komplecie. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
