Hydrant wewnętrzny DN25 BOCZNY z miejscem na gaśnicę pod spodem Supron 3
Opis
WYMIARY HYDRANTU: Wysokość: 900mm, Szerokość: 280 mm, Głębokość: 700 mm.
WERSJA WYKONANIA - podejście zaworu od góry (zaślepiony otwór z możliwością podłączenia z 1'' i 2''), drzwi otwierane na prawą stronę
SKŁAD HYDRANTU:
- szafka hydrantowa do zawieszenia na ścianie lub zabudowy we wnęce; drzwi pełne ze blachy stalowej malowanej proszkowo,
- zwijadło z wężem półsztywnym ø25 i długości 20mb lub 30 mb;
- aluminiowy zawór hydrantowy ø25;
- prądownica ø25;
- instrukcja obsługi;
- oznakowanie "Hydrant wewnętrzny" i "Gaśnica"
- w komplecie nie ma gaśnicy.
Hydranty wewnętrzne występują w wersji natynkowej lub podtynkowej.
Szafa malowana jest farbą proszkową epoksydowo-poliestrową w kolorze czerwonym RAL3000 lub białym RAL9003 jako standard.
Każda szafa hydrantowa zamykana jest na zamek Patent, który jest wpuszczanym zamkiem cylindrycznym wyposażonym w dwa kluczyki. Na płycie drzwiowej za hartowaną szybką szklaną o grubości 1 mm znajduje się jeden z kluczyków (zapasowy). Zastosowana szybka spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Na zewnętrznej stronie płyty drzwiowej szafki hydrantowej umieszczony jest znak bezpieczeństwa „Hydrant wewnętrzny” oraz "Gaśnica" zgodnie z obowiązującą normą oraz numer certyfikatu zgodności. W górnej części wewnętrznej strony płyty drzwiowej umieszczona jest instrukcja obsługi hydrantu.
Przy składaniu zamówienia należy podać: kolor czerwony lub biały, długość węża 20 lub 30 mb oraz wersję montażu wnękową lub zawieszaną.
ZGODNOŚĆ Z NORMAMI:
-PN-EN 671-1;
-Certyfikat zgodności wydany przez CNBOP.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Norma/Certyfikat | CNBOP Certyfikat Stałości Własności Użytkowych 1438-CPR-0022 |
| Kolor szafki | Czerwony RAL3000 lub biały RAL9003 (kolory standardowe do wyboru), |
| Szerokość szafki | 28cm |
| Wysokość szafki | 90cm |
| Głębokość szafki | 70cm |
| Sposób montażu szafki | Nadtynkowy lub wnękowy (z ramką maskującą w komplecie) - do wyboru |
| Miejsce na gaśnice | Pod zwijadłem |
| Wydajność | Wąż 20mb przy ciśnieniu 0,2MPa - ok.64l/min. Wąż 30mb przy ciśnieniu 0,6MPa - ok. 103l/min |
| Ciśnienia pracy | Od 0,2 do 1,2 MPa |
| Średnica węża hydrantowego | 1'' |
| Długość węża hydrantowego | 20mb lub 30mb - do wyboru |
| Kolor węża hydrantowego | Biały |
| Materiał z którego wykonana jest szafka | Blacha czarna |
| Malowanie szafki i zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany farbą proszkową poliestrową fasadową typ Facade |
| Wyposażenie w system "zbij szybkę" | Tak |
| Rodzaj zamka | Patent |
| Wersja prawa czy lewa | Prawy,(o hydrant z drzwiami lewymi pytaj sprzedawcę) |
| Drzwi pełne | Tak |
| Prądownica | PWh-25 - na stałe podłączona do węża poprzez zakucie tuleją aluminiową |
| Zwijadło wychylne? | Nie |
| Średnica zwijadła | 50cm |
| Kolor zwijadła | Czerwony |
| Zawór hydrantowy | DN25 mosiężny |
| Otwory przyłączeniowe | Zaślepiony otwór przyłączeniowy o średnicy 35mm, znajduje się na górze. |
| Kolor węża łączącego | Biały |
| Współczynnik K | 46 dla węża oo długości 20mb i 43 dla węża 30mb |
| Kąt otwarcia drzwi szafki | 180st |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
