Hydrant wewnętrzny z wężem półsztywnym BOXMET 25/30
Opis
Boxmet hydrant 25

Hydrant wewnętrzny DN25 zawieszany z wężem półsztywnym 25mm o długości 30m. Wersja uniwersalna: możliwość podłączenia tego samego hydrantu w wykonaniu lewym lub prawym. Otwory przyłączeniowe są zaślepione i umożliwiają podłączenie do instalacji zasilającej 1” i 2”, oferują sześć możliwości podłączeń: z boku z góry i z dołu.
Wysokiej jakości hydranty 25 Boxmet produkowane zgodnie z normą PN-EN ISO 7010:2012.
![]()
| Wymiary hydrantu: Wysokość: 650 mm Szerokość: 700 mm Głębokość: 250 mm |
Wymiary wnęki: Wysokość: 670 mm Szerokość: 720 mm Głębokość: 250 mm |
Skład hydrantu:
-
szafka hydrantowa w wykonaniu zawieszanym bądź wnękowym
- zawór hydrantowy 25 mosiężny
- zwijadło węża w kolorze RAL 3000 wychylne o 180° z osią wodną mosiężną
- wąż tłoczny półsztywny φ25mm o długości 30m
- prądownica hydrantowa DN25 regulowana z dyszą równoważną fi10mm
- zamek patentowy
- oznakowanie: znak "Hydrant" zgodnie z normą PN-EN ISO 7010:2012, instrukcja obsługi, tabliczka znamionowa, deklaracja zgodności, karta gwarancyjna
- instrukcja montażu i konserwacji hydrantu
- instrukcja podłączenia
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Norma/Certyfikat | CNBOP Certyfikat Zgodności EC 1438/CPD/0031 |
| Kolor szafki | Czerwony RAL3000 lub biały RAL9016 (kolory standardowe do wyboru), |
| Szerokość szafki | 70cm |
| Wysokość szafki | 65cm |
| Głębokość szafki | 25cm |
| Sposób montażu szafki | Nadtynkowy lub wnękowy (z ramką maskującą w komplecie) - do wyboru |
| Miejsce na gaśnice | Brak |
| Wydajność | Przy ciśnieniu 0,2MPa - ok.59l/min, przy ciśnieniu 0,4MPa - ok.84l/min, przy ciśnieniu 0,6MPa - ok.102l/min, |
| Ciśnienia pracy | Od 0,2 do 1,2 MPa |
| Średnica węża hydrantowego | 1'' |
| Długość węża hydrantowego | 20mb lub 30mb - do wyboru |
| Kolor węża hydrantowego | Czerwony |
| Materiał z którego wykonana jest szafka | Blacha czarna |
| Malowanie szafki i zabezpieczenie antykorozyjne | Malowanie proszkowe |
| Wyposażenie w system "zbij szybkę" | Tak |
| Rodzaj zamka | Patent |
| Wersja prawa czy lewa | Wersja uniwersalna, szafkę można przekręcić |
| Drzwi pełne | Tak |
| Prądownica | Regulowana DN25 |
| Zwijadło wychylne? | Tak |
| Średnica zwijadła | 55,5cm |
| Kolor zwijadła | Czerwony |
| Zawór hydrantowy | DN25 mosiężny |
| Otwory przyłączeniowe | Zaślepione otwory przyłączeniowe fi75 umożliwiają podłączenie do instalacji zasilającej 1” i 2”. Dwa otwory z boku. |
| Kolor węża łączącego | Czerwony |
| Współczynnik K | 42 |
| Kąt otwarcia drzwi szafki | Co najmniej 170st |
| W komplecie: | Znak bezpieczeństwa “Hydrant wewnętrzny”, instrukcja obsługi, instrukcja montażu, tabliczka znamionowa, deklaracja zgodności producenta, karta gwarancyjna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
