Butla 40L Azot Tn-28 Techniczny 150 bar Klimatyzacja
Opis
Butla 40L Azot Tn-28 napełniona to idealny zbiornik dla osób, które sprawdzaniem klimatyzacji zajmują się bardziej profesjonalnie i wymagają większego zapotrzebowania gazu.
Idealnie pasuje do wszystkich urządzeń związanych z szczelnością klimatyzacji.
Dzięki zastosowaniu zaworu z znormalizowanym gwintem możemy podłączyć do niego większość reduktorów przeznaczonych do Azotu
Nasze zbiorniki są fabrycznie nowe i napełnione.
Dane techniczne
| Materiał wykonania | stal |
| Norma wykonania zaworu | EN ISO 14246:2014 / EN ISO 10297:2006 |
| Pojemność Butli | 40 litrów |
| Norma wykonania butli | EN1964:1999 TUV SUD π0036 |
| Wysokość z zaworem i kołpakiem +/- 1cm | 130cm |
| Wysokość z zaworem bez kołpaka +/- 1cm | 125cm |
| Średnica | 25cm |
| Rodzaj Gazu | Azot Techniczny Tn-28 |
| Gwint zaworu | 25E W21.8 1/14 |
| Ciśnienie próby | 250 bar |
| Ciśnienie robocze | 150 bar |
| Stopień napełnienia | 150 bar |
| Waga netto | 50kg |
| Waga brutto | 60kg |
| Zastosowanie | Klimatyzacja |
| Wyposażenie dodatkowe | Kołpak ochronny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
