Opis
Czujka stanowi praktyczny element uzupełniający dla systemów oddymiania i przewietrzania. Czujka deszcz-wiatr reaguje na przekroczenia określonej wartości krytycznej. Umożliwia automatyczne zamknięcie wyciągów (klap, okien) w przypadku pojawienia się deszczu lub zbyt silnego wiatru.
Dane techniczne:
- zasilanie: 24÷30 VDC / 0,2 A
- obudowa: PVC RAL 7035 (szary)
- rodzaj ochrony: czujnik deszczu - IP56, czujnik wiatru - IP34
- wymiary: czujnik deszczu - 100 x 100 x 50 mm, czujnik wiatru - 300 x 140 x 95 mm
- masa: czujnik deszczu - 0,4 kg, czujnik wiatru - 0,3 kg
- temperatura pracy: -25°C do +40°C
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Certyfikacja | Deklaracja zgodności CE |
| Rodzaj czujki | DESZCZ-WIATR |
| Zasilanie | 24÷30VDC/0,2A |
| Wymiary | 100x100x50mm |
| Szczelność obudowy IP | IP56 |
| Materiał wykonania obudowy | PVC |
| Temperatura pracy | -25 ÷ +60°C |
| Waga | 0,4kg |
| Kolor obudowy | Biały |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
