Opis
Zastosowanie:
Centrala przewietrzania CP-03 znajduje zastosowanie np. w budynkach przemysłowych lub biurowych, domach jednorodzinnych, budynkach szklanych lub atriach. Centrala CP-03 jest elementem integrującym siłowniki otwierające klapy lub okna sterowane napięciem 230VAC, przełączniki kierunkowe PP-33 oraz centralkę pogodową CDW-02. Dzięki sterowaniu klapami wentylacyjnymi oraz fasadowymi centrala ta zapewnia naturalną wymianę powietrza oraz przyjemny klimat w pomieszczeniu.
Dane techniczne:
- napięcie zasilania: 230VAC/24A,
- napięcie pracy: 24VDC,
- 4 grupy przewietrzania 4 x 230VAC/6A,
- wymiary: 190x140x70 mm,
- masa: 0,9 kg,
- stopień ochrony obudowy: IP55,
Dokumentacja: deklaracja zgodności CE
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj centrali | Centrala przewietrzania |
| Certyfikaty | Deklaracja Zgodności Nr DZ/18/003 |
| Zasilanie główne: napięcie zasilania | 230VAC/50Hz |
| Strefy wentylacji | 4 grupy przewietrzania 4 x 230VAC/3A |
| Napięcie wyjściowe | 230VAC |
| Temperatura pracy | -5°C do +40°C |
| Możliwość podłączenia czujek pogodowych | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | PVC |
| Szczelność obudowy IP | IP55 |
| Kolor | Jasnoszary |
| Masa | 0,9 kg |
| Wymiar (Szer x Wys x Gł) | 190 x 140 x 70 mm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
